Home

Vakantiexperts d reizen

VakantieXperts en d-reizen werken al jaren met elkaar samen in één bedrijf. Maar nu is het tijd voor de volgende stap: wij gaan onze krachten bundelen en gaan verder als één merk: d-reizen. VakantieXperts en d-reizen gaan samen op reis naar het reisbureau van de toekomst. Natuurlijk snappen wij dat dit vragen oproept Den Helder - VakantieXperts Den Helder gaat verder onder de naam D-reizen Den Helder Gravenstraat. Hiermee komen er twee D-reizen winkels in Den Helder. De twee bedrijven werkten al jaren met elkaar samen in één bedrijf. Voor hen is het tijd voor de volgende stap. Zij gaan de krachten bundelen en verder als één merk: D-reizen VakantieXperts is onderdeel van D-rt Retail B.V.; KVK 33253095; BTW nummer NL008443592B01. Bij welke reisorganisaties kun je een reis boeken? VakantieXperts biedt je een volledig en gevarieerd aanbod aan reizen van zorgvuldig geselecteerde reisorganisaties voor stedentrips, autovakanties, sneeuwvakanties en vliegvakanties naar Europese en verre bestemmingen In 2014 zijn D-reizen en VakantieXperts samengegaan in de D-rt Groep. Het hoofdkantoor, dat als Shared Service Center fungeert voor alle reisbureaus van beide merken, staat in Hoofddorp. In Breda is het Customer Contact Center gevestigd, dat 365 dagen per jaar tot 23:00 uur bereikbaar is voor boekingen en advies via telefoon, e-mail, webchat, WhatsApp en sociale media

Laat je verrassen door de mooiste resorts, de mooiste bestemmingen en bijzondere rondreizen. Wij hebben de betere zonvakanties Reisbureau VakantieXperts Maak een afspraak bij ons! Meteen aan de beurt en we nemen alle tijd voor je Vrijblijvend advies op maat binnen ieder budget Bespaar een hoop tijd en stress Maak een afspraak

Vind jouw bucketlist-baan bij de D-rt Groep! Met onze merken D-reizen en VakantieXperts bezorg jij vakantiegeluk voor honderdduizenden Nederlanders De reisorganisaties D-Reizen en VakantieXperts gaan fuseren. De bedrijven hebben samen zo'n 500 reisbureaus in Nederland en daarmee bijna de helft van de markt in handen De reisbureauketens D-reizen en VakantieXperts gaan voortaan samen verder onder de vlag van de Duitse reisgigant Raiffeisen Touristik Group (RTG)

Nieuws - 22 april 2020 - 14:56 Jan Henne De Dijn CEO D-Reizen en VakantieXperts. Jan Henne De Dijn, tot voor kort statutair directeur en Chief Restructuring Officer binnen D-rt Groep, is met. RTG Group neemt vandaag 8 mei officieel de resterende aandelen VakantieXperts over en een meerderheidsbelang in D-reizen. Na de samensmelting zal Will van den Hoogen, de huidige directeur van D-reizen, het nieuwe bedrijf met ruim 420 reisbureaus vanuit Hoofddorp gaan leiden. Eerder dit jaar bevestigden Van den Hoogen en VX-topman. VakantieXperts zal contact met je opnemen over de status van jouw aanvraag. Een aanvraag is nooit vrijblijvend en hier zijn kosten aan verbonden. Hoe kun je bijzonderheden of voorkeuren doorgeven? Indien je bepaalde voorkeuren met betrekking tot je reis of accommodatie wilt doorgeven, dan kun je contact opnemen met onze reisspecialisten VakantieXperts en d-reizen werken al jaren met elkaar samen in één bedrijf. Maar nu is het tijd voor de volgende stap. Wij gaan onze krachten bundelen en gaan verder als één merk: d-reizen. Onze betrokken reisadviseurs vormen de basis voor de succesvolle samenvoeging en groei Per januari 2021 start Wendy van Zijl bij d-reizen en VakantieXperts (D-rt Groep). Zij wordt benoemd tot Manager Groups, Incentive & Business Travel en zal leiding geven aan de zakelijke tak d-travel, het merk waarin de bestaande activiteiten op het gebied van zaken- en groepsreizen binnen D-rt Groep gebundeld zijn

Over Panta Reizen Panta Reizen is de bekende naam van het sinds 1974 in Rotterdam-Lombardijen gevestigde reisbureau. 6 enthousiaste ervaren ReisXperts, met meer dan 130 jaar ervaring, helpen je graag met het vinden van de ultieme vakantie naar jouw wensen. Ver weg of dichtbij, individueel of in groepsverband Van een strandvakantie of weekendje weg tot een los vliegticket, een huurauto of een wereldreis op maat: dankzij de expertise van de Persoonlijke Reisadviseurs bespaar je tijd én geld. Behalve in de 230 reisbureaus is D-reizen 365 dagen per jaar tot 23:00 uur bereikbaar via telefoon, e-mail, chat, Whatsapp en Facebook D-reizen en VakantieXperts weer in Nederlandse handen. D-rt Groep, bekend van d-reizen en VakantieXperts, en RT/Raiffeisen Touristik Group GmbH hebben overeenstemming bereikt over de verkoop van D. D-reizen is een Nederlandse reisorganisatie met ruim 230 reisbureaus en een hoofdkantoor in Hoofddorp. D-reizen verkoopt vakantiereizen van touroperators in zijn reisbureaus en via de eigen website. Inhou

Vliegtickets Vergelijken - Boek Nu In 3 Stappe

VakantieXperts en d-reizen gaan samen op reis naar het reisbureau van de toekomst. Het betrokken en enthousiaste team van reisadviseurs staat nog steeds voor je klaar! En onze belofte? Die blijft hetzelfde. Onze reizigers zullen altijd op de eerste plaats staan, want dat is de kern van ons bedrijf D-rt groep, waar D-reizen en VakantieXperts onder vallen, komt weer in Nederlandse handen. Ceo Jan Henne de Dijn neemt de onderneming samen met technisch directeur Marije Haeck over van het Duitse RT/Raiffeisen Touristik Group. Voor de ongeveer 1150 medewerkers verandert er volgens de nieuwe eigenaren niets Managers kopen wankelend D-reizen en VakantieXperts. Jan Verbeek 23 dec '20. Deel via WhatsApp Deel via Twitter Deel via Facebook Deel via LinkedIn Deel via E-mail. Bewaar artikel in Mijn Nieuws. Download als PDF Krant weergave. Registreer nu en lees Hello d-reizen & goodbye VakantieXperts Het is nog niet helemaal klaar maar wij zijn er héél druk mee Zijn jullie al gewend aan onze nieuwe naam en..

VakantieXperts Rijnwoude heet nu d-reizen Hazerswoude. D-reizen Hazerswoude (Hazerswoude-Rijndijk, Netherlands) November 10, 2020 · Dezelfde vertrouwde service en bekende gezichten Related Videos. 0:04. Kom deze week langs bij ons reisbureau, doe mee met de prijsvraag en ontvang deze leuke VakantieXperts tas WERKENDAM • D-reizen en VakantieXperts bundelen hun krachten. VakantieXperts Werkendam gaat verder onder de naam d-reizen Werkendam Op 2 november 2020 zijn VakantieXperts en d-reizen verder gegaan als één merk: d-reizen. De gebundelde krachten kunnen zo alle energie steken in het verzorgen van de ideale vakantie. Op 23 december 2020 hebben D-rt Groep en RT/Raiffeisen Touristik Group GmbH overeenstemming bereikt over de verkoop van D-rt Groep aan de huidige CEO Jan Henne De Dijn en BeBr-eigenaar Marije Haeck Openingstijden VakantieXperts. Op deze pagina zie je een overzicht met openingstijden van VakantieXperts. Met de filters kun je bekijken wanneer VakantieXperts een koopzondag of koopavond in de buurt heeft. Kies één van de vestigingen voor meer informatie over VakantieXperts openingstijden, koopavonden en koopzondagen De Nederlandse reisbureaus D-reizen en VakantieXperts gaan samen verder onder de paraplu van het Duitse concern Raiffeisen Touristik Group (RTG). Ook de overgenomen winkels van Globe en Thomas Cook worden onderdeel van de nieuwe organisatie met de naam D-RT Groep. Dat bevestigt D-reizen-directeur Will van den Hoogen aan De Telegraaf

VakantieXperts wordt d-reizen D-reizen

Reisbureau VakantieXperts - Elke vakantie een ontdekkin

  1. Vacatures D-reizen & VakantieXperts - Werken bij D-rt Groe
  2. Fusie D-reizen en VakantieXperts NO
  3. D-Reizen en VakantieXperts samen verder NU - Het laatste
  4. Jan Henne De Dijn CEO D-Reizen en VakantieXperts - Emerc
  5. Megafusie VakantieXperts en D-reizen rond - TravelPr

Video: Een reis boeken - VakantieXperts

Megafusie in Nederlandse reisbranche: D-Reizen enWorld Class Corporate Climate-Neutral Strategies 2020Boeken - Verblijf in een karakteristiek hotel inNeckermann reiziger kan herboeken via reisbureau | Pitane BlueBinnenstad | Beleef HarderwijkOVDDTravelution - Travelution nieuwsPlattegrond | Helftheuvel
  • Ben and Jerry's Caramel Chew Chew gluten Free.
  • Leerkrachtvaardigheden lijst.
  • Lijstjes maken online.
  • Tuinklauw AVEVE.
  • Appartement huren omgeving Utrecht.
  • Inqar Vlaardingen.
  • Gewurgd worden in je slaap.
  • HyperDia.
  • Strijkstok beharen Amsterdam.
  • Cut image online.
  • VDL Valkenswaard.
  • Zwembad huren.
  • Blauwe suikerspin kant en klaar.
  • Duinoord te koop.
  • CSGO gambling.
  • Aspirine dosering.
  • Houten eettafel bank met opbergruimte.
  • Passie puzzelwoord.
  • Duizelig na yoga.
  • Siemens GU15DA55 handleiding.
  • Perhaps Love John Denver.
  • Schiphol arrivals.
  • Badges iPhone.
  • Stoppen met studeren.
  • Fortis limiet overschrijving.
  • Handbagage koffer 55x35x25.
  • Farinaemijt.
  • Minidisco herfst tekst.
  • Instructiefilmpjes Rekensprong Plus.
  • Gen 2 Pokédex.
  • Gratis medische afbeeldingen.
  • Sanskrit.
  • Appel allergie hooikoorts.
  • Spreuken over Humor.
  • Wake up app.
  • Reclame T Mobile Typhoon.
  • EPDM GAMMA.
  • Renault Clio Estate TCe 90 Limited review.
  • Atalanta Bergamo Wiki.
  • Extractie zakken.
  • Helikopter Enschede Zuid.